Nyní jste zde: Katastr nemovitostí » Katastrální mapa » Katastrální mapa a její digitalizace » Dokument
k.ú.: 627275 - Dobrkovice - podrobné informace
| Údaje jsou ve správě KP Zlín |
email: kp.zlin@cuzk.gov.cz |
| třída Tomáše Bati 1565, 76096 Zlín |
telefon: 577577711 fax: |
| Kraj |
141 - Zlínský |
NUTS3 |
CZ072 |
| Okres |
3705 - Zlín |
NUTS4 |
CZ0724 |
| Obec |
585165 - Dobrkovice |
NUTS5 |
CZ0724585165 |
| Pracoviště |
705 - Zlín |
|
| Obec s rozšířenou působností |
7213 - Zlín |
| Pověřený obecní úřad |
72131 - Zlín |
Statistické údaje (stav ke dni: 17.05.2026)
| Pozemky KN/ZE |
Ostatní údaje |
| Druh pozemku |
Způsob využití |
Počet parcel |
Vyměra [m2] |
| orná půda |
|
648 |
1511091 |
| zahrada |
|
153 |
130000 |
| ovoc. sad |
|
11 |
61179 |
| travní p. |
|
449 |
672433 |
| lesní poz |
|
126 |
1637679 |
| vodní pl. |
tok přirozený |
13 |
20204 |
| zast. pl. |
zbořeniště |
5 |
955 |
| zast. pl. |
|
173 |
69672 |
| ostat.pl. |
jiná plocha |
113 |
45938 |
| ostat.pl. |
manipulační pl. |
37 |
24474 |
| ostat.pl. |
neplodná půda |
66 |
67822 |
| ostat.pl. |
ost.dopravní pl. |
1 |
76 |
| ostat.pl. |
ostat.komunikace |
90 |
64749 |
| ostat.pl. |
silnice |
68 |
17268 |
| ostat.pl. |
sport.a rekr.pl. |
3 |
6047 |
| ostat.pl. |
zeleň |
8 |
1848 |
| Celkem KN |
|
1964 |
4331435 |
| Par. DKM |
|
2 |
1056 |
| Par. KMD |
|
1962 |
4330379 |
|
| Typ údaje |
Způsob využití |
Počet |
| č.p. |
jiná st. |
2 |
| č.p. |
obč.vyb. |
3 |
| č.p. |
rod.dům |
101 |
| č.p. |
výroba |
1 |
| č.e. |
rod.rekr |
1 |
| bez čp/če |
garáž |
1 |
| bez čp/če |
jiná st. |
16 |
| bez čp/če |
obč.vyb. |
3 |
| bez čp/če |
tech.vyb |
1 |
| bez čp/če |
výroba |
2 |
| bez čp/če |
zem.stav |
29 |
| rozestav. |
|
1 |
| Celkem BUD |
|
161 |
| LV |
|
233 |
| spoluvlastník |
|
358 |
|
Katastrální mapa (současná forma, dosavadní vývoj obnovy, dokončení digitalizace)
| Druh mapy |
Právní moc |
Měřítko |
Platná od |
Platná do |
Poznámka |
| KMD |
|
1:1000 |
18.04.2017 |
|
|
| KM-D |
|
1:1000 |
06.02.2002 |
18.04.2017 |
|
| S-SK ŠS |
|
1:2880 |
1828 |
06.02.2002 |
|
Digitalizace katastrální mapy je dokončena.
S případnými dotazy k výše uvedeným údajům se obracejte na
KP Zlín.
vypočteno: 22.05.2026 12:31
15.05.2026
Aktuální číslo
Geodetického a kartografického obzoru (5/2026) je k dispozici ke stažení.
11.05.2026
V dubnu 2026 bylo na katastrálních úřadech v České republice podáno 76 410 vkladů a vyřízeno 73 900 vkladů. Průměrná doba provedení vkladu byla 22 dnů, stejně jako v dubnu loňského roku, kdy bylo podáno 71 707 vkladů. V dubnu bylo dále na katastrální úřady doručeno 35 616 listin k provedení jiných typů zápisů (záznam, poznámka, upozornění, změna jiných údajů) a 13 369 žádostí o potvrzení geometrického plánu.
17.04.2026
Katastr nemovitostí zůstává občanům snadno dostupný, snahou je ztížit přístup robotům, kteří pracují pro spekulanty.
Tisková zpráva