Nyní jste zde: Katastr nemovitostí » Katastrální mapa » Katastrální mapa a její digitalizace » Dokument
k.ú.: 778176 - Lhotka u Hranic - podrobné informace
| Údaje jsou ve správě KP Hranice |
email: kp.hranice@cuzk.gov.cz |
| Čechova 183, 75301 Hranice |
telefon: 581658015 fax: |
| Kraj |
124 - Olomoucký |
NUTS3 |
CZ071 |
| Okres |
3808 - Přerov |
NUTS4 |
CZ0714 |
| Obec |
513750 - Hranice |
NUTS5 |
CZ0714513750 |
| Pracoviště |
835 - Hranice |
|
| Obec s rozšířenou působností |
7101 - Hranice |
| Pověřený obecní úřad |
71011 - Hranice |
Statistické údaje (stav ke dni: 10.05.2026)
| Pozemky KN/ZE |
Ostatní údaje |
| Druh pozemku |
Způsob využití |
Počet parcel |
Vyměra [m2] |
| orná půda |
|
42 |
151594 |
| zahrada |
|
62 |
72562 |
| travní p. |
|
107 |
386914 |
| lesní poz |
|
109 |
611949 |
| vodní pl. |
tok přirozený |
3 |
30068 |
| zast. pl. |
zbořeniště |
1 |
61 |
| zast. pl. |
|
51 |
20267 |
| ostat.pl. |
jiná plocha |
60 |
128945 |
| ostat.pl. |
manipulační pl. |
9 |
44515 |
| ostat.pl. |
neplodná půda |
6 |
4879 |
| ostat.pl. |
ostat.komunikace |
32 |
25281 |
| ostat.pl. |
silnice |
3 |
6157 |
| ostat.pl. |
sport.a rekr.pl. |
1 |
315 |
| ostat.pl. |
zeleň |
1 |
76 |
| Celkem KN |
|
487 |
1483583 |
| Par. DKM |
|
484 |
1479311 |
| Par. KMD |
|
3 |
4272 |
|
| Typ údaje |
Způsob využití |
Počet |
| č.p. |
obč.vyb. |
1 |
| č.p. |
rod.dům |
36 |
| bez čp/če |
jiná st. |
5 |
| bez čp/če |
obč.vyb. |
1 |
| bez čp/če |
rod.dům |
1 |
| bez čp/če |
tech.vyb |
3 |
| bez čp/če |
zem.stav |
4 |
| Celkem BUD |
|
51 |
| LV |
|
69 |
| spoluvlastník |
|
93 |
|
Katastrální mapa (současná forma, dosavadní vývoj obnovy, dokončení digitalizace)
| Druh mapy |
Právní moc |
Měřítko |
Platná od |
Platná do |
Poznámka |
| DKM |
|
1:1000 |
01.06.1996 |
|
|
| S-SK ŠS |
|
1:2880 |
1830 |
01.06.1996 |
|
Digitalizace katastrální mapy je dokončena.
S případnými dotazy k výše uvedeným údajům se obracejte na
KP Hranice.
vypočteno: 16.05.2026 06:52
15.05.2026
Aktuální číslo
Geodetického a kartografického obzoru (5/2026) je k dispozici ke stažení.
11.05.2026
V dubnu 2026 bylo na katastrálních úřadech v České republice podáno 76 410 vkladů a vyřízeno 73 900 vkladů. Průměrná doba provedení vkladu byla 22 dnů, stejně jako v dubnu loňského roku, kdy bylo podáno 71 707 vkladů. V dubnu bylo dále na katastrální úřady doručeno 35 616 listin k provedení jiných typů zápisů (záznam, poznámka, upozornění, změna jiných údajů) a 13 369 žádostí o potvrzení geometrického plánu.
17.04.2026
Katastr nemovitostí zůstává občanům snadno dostupný, snahou je ztížit přístup robotům, kteří pracují pro spekulanty.
Tisková zpráva